CARLSON GRACIE BRAZILIAN JIU JITSU (BJJ)

En etkili savunma sistemlerinden biri olan, tüm dünyada Gracie soyadı ve yaratıldığı Brezilya ile bağdaşmış olan Brazilan jiu jitsu “nazik sanat” olarak bilinmektedir. Bu isim toleranslı, saygılı, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmesi sebebiyle konulmuştur.

Dünyada yalnızca dövüş sporu olarak değil aynı zamanda kontrol ve pes ettirme odaklı en etkili kendini savunma sanatlarından biri olarak bilinmektedir. Brazilian Jiu Jitsu; atışlar, kaldırmalar, eklem kilitleri, boğma teknikleri, kaçış ve konum kontrolü ile rakibini kontrol altına alır ve pes ettirir.

Savunma kökenli bu spor, karma dövüş sanatları ve rekabetçi sporlar içerisinde şüphesiz en etkili yerde mücadele sanatıdır. Carlson Gracie İstanbul olarak bu öğretiyi, yetişen yeni nesillere aşılarken kendilerini ve ailelerini korumayı öğretmeyi hedefliyoruz.

Carlson Gracie ekolünün sistemiyle gerçekleştirdiğimiz BJJ GI dersleri branşa özgü kimono ile, BJJ NO-GI dersleri ise rashguard ve tayt/şort ile mat üzerinde gerçekleşmektedir. Brazilian Jiu Jitsu özel ders olarak alınabileceği gibi, haftada 3 gün olan karma grup derslerine katılabilir, dünyada çeşitli turnuvalarda mücadele eden takımımızla beraber antrenman yapma şansını yaşayabilirsiniz.

Ayrıca her yıl dojomuzu ziyaret ederek seminerler düzenleyen Carlson Gracie Jr ile tanışma fırsatı bulabilirsiniz! BJJ dair daha detaylı bilgi için www.carlsongracieistanbul.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

EĞİTMENLER

Valikonağı Caddesi, Hacı Mansur Sok. No:2
Inka Rezidans Kat: -3, Nişantaşı – İstanbul
info@groundandpoundistanbul.com
0544 467 0 467

DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

İletişim formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya eposta atabilirsiniz.


  Copyright 2023.

  Kapat
  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma:
  07:00 – 21:00

  Cumartesi:
  09:00 – 17:00

  Pazar Kapalı

  About