MMA

Açılımı Mixed Martial Arts olan MMA, karma dövüş sanatları anlamına gelir. Ayakta başlayıp yerde de devam edebilen, bünyesinde farklı dövüş disiplinlerini barındıran bir spor branşıdır. Akademimizde boks, muay thai, judo, Brazilian jiu jutsu ve güreş temelli teknikleri uygulamaktayız. Yüksek efor ve yağ yakımı sayesinde her yaşta ve her kesimden tercih edilen bu branşta başarılı olmak icin yoğun ve yüksek tempolu antremanlarla vücudunuzu hazırlamanız gerekir. Fiziksel olarak engeli olmayan herkes MMA yapabilir. Dünyada hızla büyüyen ve Türkiye’de de her geçen gün popülerliği artan bu branşın, Ground and Pound İstanbul olarak MMA’de bir dünya markası olan Carlson Gracie ailesinin Türkiye’deki tek lisanslı akademisiyiz.

Teenage MMA

Teenage MMA sınıfımızda, tek düze sporlardan farklı bir arayışı olan 12-18 yaş arası gençlere, onları dövüş sanatçıları haline getirecek MMA teknikleri sunuyoruz. Hem kendilerini korumayı hem de iyi bir atletik yapıya sahip olmaları için gereken altyapıyı hazırlıyoruz. Global bir takımın parçası olarak kendilerine ve diğer bireylere saygıyı, disiplini, hedef koymayı ve en önemlisi vazgeçmemeyi öğretiyoruz. Amacımız sadece salonun güvenli ortamındaki dövüş alanında değil, hayatın zorlukları karşısında pes etmeyen, özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini desteklemektir.

Kids Martial Arts

Judo, Brazilian Jiu-jutsu ve Kickboks temel tekniklerinin öğretildiği bu sınıfımızda, 7-11 yaş arası öğrencilerimize eğitmenler eşliğinde kendilerine, takım arkadaşlarına ve uzak doğu sporlarının ruhunda olan öğretiye saygıyı kazandırmayı amaçlıyoruz. Disiplin, esneklik, el-göz koordinasyonu, atletik gelişim ve genel vücut koordinasyon da bu dersimizin temel kazanımlarındandır.

MMA Strike

MMA’in duruş mesafesi diğer branşlara göre değişkenlik gösterdiği için rakibin pozisyonuna ve mesafesine göre diz, dirsek, yumruk, tekme veya clinch gibi farklı teknikler kullanılabilmektedir. Strike temelli bu grup dersimizde, bahsettiğimiz tüm bu atakları içeren boks, kickboks, muaythai tekniklerini öğretmekteyiz. Her sporcunun yanlızca kendi fiziksel özellikleri ve yatkınlığına uygun olan oyun planını geliştirmesini desteklemekteyiz.

Valikonağı Caddesi, Hacı Mansur Sok. No:2
Inka Rezidans Kat: -3, Nişantaşı – İstanbul
info@groundandpoundistanbul.com
0544 467 0 467

KOÇLAR

Head Coach

Çağlar Yazman

DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

İletişim formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya eposta atabilirsiniz.


  Copyright 2020.

  Kapat
  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma:
  07:00 – 21:00

  Cumartesi:
  09:00 – 17:00

  Pazar Kapalı

  About